SPERSONALIZOWANE TERAPIE NA TWARZ:

     Indywidualne podejście do pielęgnacji jest gwarancją jej skuteczności i bezpieczeństwa. Dlatego wizytę rozpoczynamy od konsultacji kosmetologicznej, która obejmuje diagnostykę skóry, pozwala dokładnie określić jej stan i potrzeby w oparciu o kondycję organizmu i styl życia. 

    Spersonalizowane terapie na twarz wykonuję głównie w oparciu o innowacyjne produkty firmy ARKANA, która bazuje na doświadczeniach współczesnej kosmetologii, opatentowanych i sprawdzonych składnikach aktywnych oraz recepturach stworzonych przez polskich specjalistów.

       Na zakończenie wizyty dowiesz się, jakich produktów do pielęgnacji domowej potrzebuje Twoja skóra oraz jak o nią dbać każdego dnia w oparciu o założenia holistycznego podejścia do pielęgnacji.
 
W ofercie znajdziesz:
1. zabiegi bankietowe na „wielkie wyjście”
2. spersonalizowane terapie na twarz dla cery suchej, wrażliwej, naczyniowej, zmienionej dermatologicznie, mieszanej i tłustej, trądzikowej, a także z przebarwieniami i wymagającej detoksykacji

3. masaż twarzy, szyi i dekoltu oraz Kobido – japoński lifting twarzy
 

KOBIDO – japoński masaż twarzy

 Kobido to jeden z najstarszych masaży, którego popularność wzrosła w ostatnich latach na całym świecie. Łączy w sobie techniki tradycyjnej medycyny chińskej i japoński system pracy ze skórą, więc należy do zabiegów holistycznych. Polega na wykonywaniu chwytów etapami, jak mobilizacja, relaksacja, stymulacja, lifting, czy drenaż. Stąd efekty, jakie uzyskujemy…

             JAK DZIAŁA? Silnie poprawia odżywienie i dotlenienie skóry i mięśni, stymuluje zakończenia nerwowe w skórze, ułatwia przepływ życiowej energii, odtoksycznia tkanki, daje efekt naturalnego i bezinwazyjnego liftingu, wprowadza w stan relaksu, łagodzi napięcia mięśniowe, a nawet walczy z bruksizmem i bólami głowy.

Przewiń do góry