Współpraca ze specjalistami branży kosmetycznej

IMG_7418-Edit-Edit

Jeśli interesujesz się, rozwijasz i pracujesz w sposób spersonalizowany, holistyczny i naturalny (slow aging);
Jeśli prowadzisz gabinet kosmetyczny, jesteś managerką, bądź reprezentujesz dystrybutora lub producenta sprzętu lub kosmetyków to ta oferta jest dla Ciebie:

 

  • poprowadzę dla Ciebie wykład ekspercki na wydarzeniu firmowym,

  • stworzę dla Ciebie szkolenie „szyte na miarę”, czyli dostosowane do Twoich potrzeb lub poprowadzę szkolenie z mojego portfolio,

  • przeprowadzę konsultacje kosmetologiczne podczas Twojego wydarzenia firmowego

  • pomogę Ci we wdrożeniu nowego urządzenia na rynek polski (opracowanie materiałów marketingowych i szkoleniowych, prowadzenie szkoleń)

  • zredaguję dla Ciebie teksty eksperckie i artykuły marketingowe (na swoim koncie mam teksty do Leksykonu produktowego LR, miesięcznika Zdrowie Bez Leków, portalu SilesiaDzieci.pl)

  • wesprę Cię w stworzeniu własnej linii kosmetyków,  w tym opracowaniu receptur kosmetycznych, opisu preparatów, treści marketingowych, prowadzeniu wykładów i szkoleń w trybie online i stacjonarnie). 

Jako kosmetolog, wykładowca akademicki i praktyk, a przede wszystkim doktor daję gwarancję na swoje usługi. Ponadto posiadam doświadczenie w samodzielnym tworzeniu narzędzi do pracy (własna książka, kosmetyki, szkolenia „szyte na miarę” i gotowe – autorskie). Stawiam na jakość swoich usług.  

Zapraszam do współpracy i kontaktu
pod numerem: 795-324-644

mailowo: kontakt@ewaszmaj.pl

*Usługi wyceniam indywidualnie

Próbki moich tekstów i wystąpień:

Krótka fotorelacja z mojej działalności:

Przewiń do góry