ZABIEGI LASEROWE MEDIOSTAR NEXT PRO:

    Mediostar Nexto PRO to laser diodowy nowej generacji z podwójną długością fali i systemem chłodzenia skóry. Zabiegi dedykowane są dla osób, chcących usunąć nadmierne owłosienie, zamknąć naczynia krwionośne i zmniejszyć rumień, rozjaśnić przebarwienia, odmłodzić skórę, zredukować objawy trądziku i grzybicy.

 

     Efekty uzyskiwane są już po kilku zabiegach, ale seria jest ustalana w każdym przypadku indywidualnie. Skóra po zabiegu może być zaczerwieniona i lekko opuchnięta, ale są to objawy przemijające. Innowacją jest to, że epilacja możliwa jest również w przypadku jasnych włosów. Przebarwienia po zabiegu zwykle ciemnieją a następnie złuszczają się.

 

     Zalecenia pozabiegowe, o których koniecznie pamiętaj to: unikać gorących kąpieli, sauny, solarium, basenu, nie opalać się przez okres minimum 2 tygodni i stosować ochronę przeciwsłoneczną o faktorze SPF 50, nie wykonywać makijażu przez 3-5 dni z wyjątkiem produktów mineralnych. W przypadku zamykania naczyń unikać intensywnego wysiłku fizycznego, nagłych zmian temperatur i alkoholu.

 

     Zawsze przed zabiegiem przeprowadzany jest wywiad, diagnozowany jest problem skóry i wykluczane są przeciwwskazania: stosowanie leków (antybiotyki, sterydy, niektóre leki przeciw nadciśnieniu, przeciwcukrzycowe, przeciwbólowe NLPZ, przeciwreumatyczne, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, przeciwdepresyjne, retinoidy), kosmetyków (witamina A, C, kwasy) i ziół światłouczulających (nagietek, dziurawiec, rumianek), choroby skóry w polu zabiegowym, bielactwo, łuszczyca, choroby autoimmunologiczne, epilepsja, nieuregulowana cukrzyca, zaburzenia krzepnięcia krwi, nowotwory, rozrusznik serca i inne wstawki, skłonność do blizn przerosłych i keloidów, ciąża i karmienie piersią itp.

 

Przewiń do góry