Bestseller 2020! Twój poradnik zdrowej cery

Opis

„Twój poradnik zdrowej cery” to wiedza w pigułce, która pomoże odpowiednio zadbać o każdy rodzaj skóry. A czym ten poradnik różni się od innych tego typu na rynku? Jego autorka, Ewa Szmaj-Kupny (doktor nauk o zdrowiu, kosmetolog i wykładowca akademicki) proponuje holistyczne, czyli całościowe podejście do pielęgnacji cery. Co to oznacza? Chodzi o to, by traktować swoją skórę jako element organizmu, który może odzwierciedlać brak równowagi wewnętrznej i mówić o pewnych problemach zdrowotnych.

Takie podejście to gwarancja sukcesu, jeśli chodzi o pielęgnację. Podczas zabiegów holistycznych ważne jest zwrócenie uwagi nie tylko na skórę, ale i na samopoczucie. Jak przeprowadzić pielęgnację zgodnie z tym trendem? Na te i wiele innych pytań Czytelniczki znajdą odpowiedź na stronach poradnika.


Po co Ci ta książka?
„Twój poradnik zdrowej cery” to pierwsza pozycja na rynku księgarskim łącząca w sobie wiedzę akademicką i doświadczenie praktyczne przekazane w przystępny sposób. Porady zawarte w książce przeznaczone są dla każdej osoby, która interesuje się pielęgnacją i chciałaby wdrożyć w swoje życie zdrowe i holistyczne zasady dbałości o skórę. To również pomocny „podręcznik” dla profesjonalistek z branży beauty – znajdą tam wiele gotowych przepisów, porad i metod pielęgnacji oraz będą mogły przekazać je swoim Klientkom i stworzyć z nich podstawę pracy w gabinecie kosmetycznym.
 

Jesteś ciekawa zawartości? Sprawdź spis treści 
Masz pytania na temat książki lub jej dystrybucji?
Zadzwoń: 795-324-644 lub napisz: kontakt@ewaszmaj.pl

 

Cena: 39,00 zł

E-book: 4 błędy kosmetyczek, które rujnują urodę Klientek

Opis

Każda praca jest obarczona ryzykiem błędu i tak też to wygląda w zawodzie kosmetologa. Oczywiście doświadczenie takie kosztuje, ale również wiele uczy i zawsze powinno być motorem do dalszego rozwoju. Specjaliści branży beauty powinni nieustannie podnosić swoje kwalifikacje i dbać o rozwój zawodowy.

E-book „4 błędy kosmetyczek, które rujnują urodę Klientek” to wiedza w pigułce, która w krótki i przystępny sposób przedstawia sytuacje, jakie może napotkać każda profesjonalistka w swojej pracy, a mianowicie: nieprawidłowe wykonywanie zabiegu oczyszczania manualnego, brak wywiadu kosmetologicznego przed zabiegiem, powikłania pozabiegowe i „edukacja weekendowa”.


Po co Ci ten e-book?
Przede wszystkim ma to być bodziec do działania dla Ciebie; refleksji nad błędami i motywacji do pozytywnej zmiany dla dobra Twojego gabinetu i Twoich Klientek. Na pewno nie pożałujesz!

 
Przewiń do góry