Książka "Twój poradnik zdrowej cery"

„Twój poradnik zdrowej cery” to zbiór przydatnych porad pielęgnacyjnych dla skóry o różnych potrzebach. Jako doktor nauk o zdrowiu, kosmetolog i wykładowca akademicki stworzyłam dla Ciebie narzędzie do pielęgnacji skóry w warunkach domowych w oparciu o  podejście holistyczne i naturalne. Co to oznacza? Jak przeprowadzić pielęgnację zgodnie z tym trendem? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi znajdziesz na stronach poradnika.


Co wyróżnia „Twój poradnik zdrowej cery”?
To pierwsza książka na rynku łącząca w sobie wiedzę naukową i doświadczenie praktyczne autorki przekazane w przystępny i prosty sposób. Porady przeznaczone są dla każdej osoby, zainteresowanej pielęgnacją naturalną (slow aging) i holistyczą. To również „podręcznik” dla profesjonalistek z branży beauty, które znajdą w poradniku wiele gotowych przepisów, porad i metod pielęgnacji, które pomogą stworzyć z nich podstawę pracy w gabinecie kosmetycznym.
 

Jesteś ciekawa zawartości? Sprawdź spis treści 
Masz pytania na temat książki lub jej dystrybucji?
Zadzwoń: 795-324-644 lub napisz: kontakt@ewaszmaj.pl

Cena: 39,00 zł

Opinie Czytelników:

E-book "4 błędy kosmetyczek, które rujnują urodę Klientek"

Każda praca jest obarczona ryzykiem błędu i tak też to wygląda w zawodzie kosmetologa. Oczywiście doświadczenie takie kosztuje, ale również wiele uczy i zawsze powinno być motorem do dalszego rozwoju. Specjaliści branży beauty powinni nieustannie podnosić swoje kwalifikacje i dbać o rozwój zawodowy.

E-book „4 błędy kosmetyczek, które rujnują urodę Klientek” to wiedza w pigułce, która w krótki i przystępny sposób przedstawia sytuacje, jakie może napotkać każda profesjonalistka w swojej pracy, a mianowicie: nieprawidłowe wykonywanie zabiegu oczyszczania manualnego, brak wywiadu kosmetologicznego przed zabiegiem, powikłania pozabiegowe i „edukacja weekendowa”.


Co wyróżnia ten e-book?
Przede wszystkim ma to być bodziec do działania dla Ciebie; refleksji nad błędami i motywacji do pozytywnej zmiany dla dobra Twojego gabinetu i Twoich Klientek. Na pewno nie pożałujesz!

 
Przewiń do góry