Własna linia kosmetyczna dr Ewa Szmaj Esencje Natury

Poznaj bogate wnętrze truskawki zamknięte w słoiczku i dowiedz się w jaki sposób możesz zadbać o zdrowie swojej skóry w zgodzie z naturą bez dodatków chemicznych.

Holistyczna pielęgnacja – dbaj całościowo o swoją skórę, tworząc swój niezbędnik produktów kosmetycznych dobranych do Twoich potrzeb i uzupełniaj go automasażem twarzy oraz porcją truskawek w swojej codziennej diecie.
 
Naturalna pielęgnacja (slow aging) – pielęgnuj skórę zgodnie z jej rytmem dobowym, uwzględniając najlepszą kondycję rano, popołudniowe wyciszenie i nocną regenerację.

Spersonalizowana pielęgnacja – dla dobra swojej skóry kieruj się takimi zasadami, jak: systematyczna pielęgnacja rano i wieczorem, ochrona skóry za dnia przy pomocy kremu na dzień, popołudniowy relaks z oliwką truskawkową i odpowiednie przygotowanie do snu dzięki truskawce zawartej w serum, kremie pod oczy i do twarzy.

Co wyróżnia Esencje Natury?

VEGE oznacza, że Esencje Natury są całkowicie wolne od składników pochodzenia zwierzęcego
 
PROSTA RECEPTURA to minimum składników dobranych tak, aby zaspokajać najważniejsze potrzeby skóry bez zbędnych dodatków.
W Esencjach Natury nie ma parabenów, SLSów, PEGów, silikonów, olejów mineralnych, syntetycznych barwników i GMO

OPAKOWANIA AIRLESS
to gwarancja czystości kosmetyku i niezmiennej jakości przez cały okres użytkowania. To również brak dostępu światła i powietrza oraz brak konieczności bezpośredniego kontaktu dłoni z całym produktem

EKO
podejście do środowiska zapewniają nam papierowe etykiety, ulegające rozkładowi oraz opakowania przeznaczone do recyklingu a wciąż chcemy więcej. Cena też jest EKO, bo nie inwestujemy w reklamy z „gwiazdami” ani designerskie opakowania od projektantów, lecz we wnętrze każdej Esencji
WYDAJNOŚĆ pozwala na zużycie produktu do końca bez strat na dnie opakowania a do skutecznej pielęgnacji wystarczą 1-2 dozy. Dzięki temu kosmetyk będzie Ci służył dwa razy dłużej*
(*nawet 5 miesięcy w porównaniu do innych kosmetyków)

TOLERANCJA
dla nas to bezpieczeństwo stosowania poparte badaniami i odpowiednią recepturą, ale również uniwersalność pod względem płci i wieku (nikogo nie dyskryminujemy, każdy jest dla nas tak samo ważny)

AUTORSKA FILOZOFIA
marki stworzona przez dr Ewę Szmaj – kosmetologa i naukowca bazuje na holistycznej pielęgnacji skóry oraz lepszym wykorzystaniu potencjału kosmetyków Esencje Natury dzięki zastosowaniu: „niezbędnika kosmetycznego”, zasady „małych kroków” w pielęgnacji spersonalizowanej i slow aging w zgodzie ze skórą*
(* przewodnikiem po holistycznej pielęgnacji jest „Twój poradnik zdrowej cery”)

Opinie miłośniczek Esencji Natury:

Lekki krem na dzień
dla cery mieszanej i dojrzałej
49,00 zł/ 50 ml
Krem na dzień
dla cery suchej i dojrzałej
49,00 zł/ 50 ml
Multifunkcyjny krem pod oczy
49,00 zł/ 30 ml
Serum przeciwzmarszczkowe na noc
65,00 zł/ 30 ml
Uniwersalny olejek do demakijażu
45,00 zł/ 250 ml
Micelarny żel do mycia i demakijażu twarzy
39,00 zł/ 250 ml
Mleczko do demakijażu
dla cery suchej i wrażliwej
39,00 zł/ 250 ml
Tonik balansujący
30,00 zł/ 250 ml
Przewiń do góry